26 27 28 29 30 31
Novice

Uspešen začetek evropskega prvenstva za mladince in mlajše člane v Bratislavi

admin | Čet, 16.08.2018

S kvalifikacijami kajakašev in kanuistk tako med mladinci kot mlajšimi člani se je v Bratislavi začelo evropsko prvenstvo v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane. Uvodni dan prvenstva je bil za slovensko ekipo uspešen, najboljši rezultat dneva pa je z osmim časom med kajakaši do 23 let postavil Martin Srabotnik. Na devetem mestu je kvalifikacije zaključil mladinec Ulan Valant. Vsi slovenski predstavniki uvodnega dne evropskega prvenstva so se uvrstili v polfinale.

Maratonci v Bohinju do naslovov državnih prvakov

admin | Sre, 15.08.2018

Bohinjsko jezero je danes gostilo 12. bohinjski kajakaški maraton, ki je hkrati štel za državno prvenstvo kot tudi za tekmo slovenskega pokala za mlajše kategorije. Med člani je v kajaku slavil Peter Samotorčan, med mladinkami Manca Mikelj, med mladinci pa Tit Faletič.

Mladi slalomisti po evropske naslove v Bratislavo

admin | Tor, 14.08.2018

Pred slalomisti na divjih vodah je evropsko prvenstvo v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane. Po zelo uspešnem nedavnem svetovnem prvenstvu v Italiji, ko je slovenska ekipa osvojila štiri kolajne, so cilji znova visoki. Na Slovaškem bo tekmovalo dvajset slovenskih reprezentantov.

Najmlajši divjevodaši ta konec tedna v Tacnu

Medtem ko se bodo najboljši slovenski mladinci in mlajši člani ta konec tedna za čim boljše uvrstitve potegovali na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane, bodo najmlajši slovenski divjevodaši svoje znanje kazali na savskih brzicah. Med petkom in nedeljo bodo na Savi potekala kar tri državna prvenstva za mlajše kategorije.

Eva Alina Hočevar po poteh slavnega očeta Simona

admin | Pon, 13.08.2018

V Pragi brez slovenskega finalista

admin | Ned, 12.08.2018

Praška kajakaška proga, ki je v začetku junija gostila člansko evropsko prvenstvo v slalomu na divjih vodah, je bila tokrat prizorišče mednarodne slalomske tekme. Preizkušnje na češkem se je udeležilo tudi nekaj slovenskih kajakašev, a se nikomur v nedeljo ni uspelo prebiti v finale.

29. mednarodna regata Capris uspešno izvedena

Kajak kanu klub Žusterna letos obeležuje svojo 36-obletnico obstoja. Kot prvi slovenski klub za kajakaše mirnovodaše se KKK Žusterna lahko pohvali z organizacijo več tekem letno, v vseh letnih časih, tako pozimi z državnim prvenstvom v morskem kajaku – to je edina kategorija kajaka, kjer se vesla z vetrom – downwind, kot pomladi, ko se začnejo tekme slovenskega pokala.

1  8  15  22  29  36  43  50  57  64  71  78  85  92   »