Klubi

BD Bistrica


Gornja Bistrica 80b, 9232 Črešnovci 
Dejan Ozbetič
bdbistrica@gmail.com

BD Ranca Ptuj

Panonska ulica 4, 2250 Ptuj
Emil Mesarič
https://www.facebook.com/bd.rancaptuj

BD Steklarna Hrastnik

Podkarj 67 a, 1430 Hrastnik
Peter Kauzer st.
bdsh.kajak@kabelnet.net
https://www.facebook.com/pages/Brodarsko-društvo-steklarna-Hrastnik/44433708181

KKK Adria Ankaran

Jadranska cesta 66, 6280 Ankaran
Vladimir Jakomin
kajakadria@gmail.com

>
https://www.facebook.com/Kajak-Kanu-Klub-Adria-Ankaran-518024785659440

KKK Ankaran

Jadranska cesta 31, p.p.50, 6280 Ankaran
Alan Košanc
kajak.ankaran@gmail.com

KKK Bohinj

Ribčev Laz 58a, 4265 Bohinjsko jezero
Leopold Šmit
kajak.bohinj@gmail.com
https://www.facebook.com/kajakbohinj

KKK Čatež

Čateška ulica 3, 8251 Čatež ob Savi
Aleš Mušič
kk.catez@gmail.com 

KKK Krka

Krka 26, 1301 Krka
Janez Piškur
kkk.krka@volja.net

KKK Krško

Rozmanova ulica 7, 8270 Krško
Sandra Peršak
kajak.kanu.krsko@gmail.com

Športno društvo Kajak kanu Brežice

Marof 34
8250 Brežice
kajak.kanu.brezice@gmail.com
Sandra Peršak

KKK Ljubljana

Livada 31, 1000 Ljubljana

Borut Tuma

kkklj@siol.net
https://www.facebook.com/pages/Kajak-kanu-klub-Ljubljana/151573008367936

KKK Mura Krog

Brodarska 68, 9000 Murska Sobota
Janez Vohar

KKK Orka

Sp. Škofije 34B, 6281 Škofije
Meho Titorič
kajak.orka@gmail.com  

KK Simon

Češnjica 21, 1261 Ljubljana - Dobrunje
Tanja Hočevar
kksimon@siol.net

https://www.facebook.com/people/Kanu-Klub-Simon/100009289095863

KK Soške elektrarne

(Solkan in Most na Soči)
Pot na breg 9, 5250 Solkan
Ivan Zagožen
kkse@siol.net
https://www.facebook.com/soca.kajak

KKK Straža

Pod Srebotnikom 39a, 8351 Straža
Marko Mihelič

KKK Žusterna

Istrska 70, 6000 Koper
Zdenka Ponomarenko
kkk_zusterna@hotmail.com

KKK Rotoattivo

Ravenska ulica 10A, Krog, 9000 Murska Sobota
Benjamin Sakač
kajakktp@gmail.com

ŠED Outsider

Sela 5, 1337 Osilnica
Simon Kovač
opcina.osilnica@siol.net

TDŠ Kostel

Hrib 6, Kostel, 1336 Vas
http://www.tsdrustvo-kostel.si/

Rafting klub Maribor

Ob bregu 20, 2000 Maribor
Uroš Lovrenčič
rafter@siol.net

Športno društvo Kolpa

Srednji Radenci 2, 8342 Stari Trg ob Kolpi
Tine Lindič
tine.lindic@gmail.com

Kajakaško društvo Brkati som

Petkovškovo nabrežje 61, 1000 Ljubljana
Matic Terčelj
kdbsom@gmail.com

Brodarsko društvo Solkan

Šolska ulica 45, 5250 Solkan

Tanja Zobec

bdsolkan@gmail.com