DomaUspehi tekmovalcev

Uspehi tekmovalcev

Rezultati s slalomskih tekmovanj

Rezultati s sprinterskih tekmovanj

Rezultati s spustaških tekmovanj

Rezultati MOI, kajakaški maraton ...

Največje uspehe tekmovalcev

Največje uspehe tekmovalcev Kajakaške zveze Slovenije lahko najdete v priponki (v PDF obliki)..

DOBITNIKI KOLAJN V SEZONI 2021

IME UVRSTITEV TEKMOVANJE DISCIPLINA
Ana Šteblaj 2. mesto

3. mesto

3. mesto

1. mesto

2. mesto

EP U23 spust sprint

EP U23 spust sprint

EP U23 spust klasika

WC spust sprint

WC spust sprint

3xK1ž

K1ž

K1ž

K1ž

K1ž

Anja Osterman 1. mesto

1. mesto

3. mesto

EP sprint mirne vode

WC sprint mirne vode

WC sprint mirne vode

K2ž 200m

K2ž 200m

K2ž 500m

Anže Urankar 3. mesto

1. mesto

3. mesto

1. mesto

2. mesto

EP spust sprint

EP spust sprint

SP spust sprint

WC spust sprint

WC spust sprint

K1m

3xK1m

3xK1m

K1m

K1m

Benjamin Savšek 1. mesto

3. mesto

2. mesto

2. mesto

3. mesto

3. mesto

Olimpijske igre

EP slalom

WC–skupna razvrstitev

WC slalom

WC slalom

WC slalom

C1m

3xC1m

C1m

C1m

C1m

C1m

Eva Terčelj 2. mesto

3. mesto

EP slalom

WC–skupna razvrstitev

K1ž

K1ž

Helena Domajnko 1. mesto

2. mesto

3. mesto

3. mesto

3. mesto

MEP spust sprint

EP U23 spust sprint

MSP slalom

MEP slalom

MEP spust sprint

K1ž

3xK1ž

3xK1ž

3xK1ž

3xK1ž

Jakob Šavli 1. mesto MSP slalom 3xK1m
Jan Ločnikar 3. mesto

3. mesto

1. mesto

MSP slalom

MEP slalom

MSP slalom

K1m

K1m

3xK1m

Juš Javornik 1. mesto SP U23 slalom 3xC1m
Lenart Stanovnik 1. mesto MEP spust sprint K1m
Luka Božič 3. mesto

3. mesto

EP slalom

WC slalom

3xC1m

C1m

Martin Gale 3. mesto EP U23 spust klasika C2m
Martin Srabotnik 3. mesto SP slalom 3xK1m
Naja Pinterič 3. mesto

3. mesto

MEP slalom

MEP spust sprint

3xK1ž

3xK1ž

Nejc Gradišek 3. mesto EP U23 spust klasika C2m
Nejc Polenčič 3. mesto

1. mesto

EP slalom

SP U23

3xC1m

3xC1m

Nejc Žnidarčič 1. mesto

1. mesto

3. mesto

3. mesto

3. mesto

SP spust sprint

EP spust sprint

SP spust sprint

WC spust sprint

WC spust sprint

K1m

3xK1m

3xK1m

K1m

K1m

Nika Ozimc 3. mesto MEP spust sprint 3xK1ž
Niko Testen 3. mesto SP slalom 3xK1m
Peter Kauzer 3. mesto

3. mesto

2. mesto

2. mesto

3. mesto

EP slalom

SP slalom

WC-skupna razvrstitev

WC slalom

WC slalom

K1m

3xK1m

K1m

K1m

K1m

Sara Belingar 3. mesto MSP slalom 3xK1ž
Simon Oven 1. mesto

3. mesto

EP spust sprint

SP spust sprint

3xK1m

3xK1m

Špela Ponomarenko Janić 1. mesto

1. mesto

3. mesto

EP sprint mirne vode

WC sprint mirne vode

WC sprint mirne vode

K2ž 200m

K2ž 200m

K2ž 500m

Tjaš Til Kupsch 3. mesto MEP spust klasika K1m
Ula Skok 3. mesto

3. mesto

MSP slalom

MEP slalom

3xK1ž

3xK1ž

Urban Gajšek 1. mesto MSP slalom 3xK1m
Urh Turnšek 1. mesto SP U23 slalom 3xC1m
Urša Kragelj 3. mesto WC slalom K1ž
Živa Jančar 2. mesto EP U23 spust sprint 3xK1ž