V Solkanu je potekalo državno prvenstvo za mlajše kategorije v sprintu,

0
112

V Solkanu je ta teden živahno. Ob kajakaškem taboru tam namreč potekata tudi tekmi, ki mladim kajakašem, kanuistom in kajakašicam omogočata nabiranje izkušenj. Prva izmed preizkušenj je bilo državno prvenstvo za mlajše kategorije v sprintu na divjih vodah, kjer so se zelo izkazali tekmovalci in tekmovalke domačega kluba, na stopničke pa so se povzpeli še predstavniki šestih drugih klubov.

Vsi rezultati so na voljo na: http://www.timing-mojstrana.com/?p=1528

C2ž  starejše deklice

1. Manca Gosenca – Helena Domanjko KKK Ljubljana

2. Sara Belinger – Neja Vodopivec KK Soške elektrarne

3. Ria Šribar – Živa Kurinčič KK Soške elektrarne

C2m starejši dečki

1. Vid Oštrbenk – Maj Oštrbenk KKK Čatež

2. Rok Bezeljak – Jan Šušmel KK Soške elektrarne

3. Taj Kevin Bizjak – Tilen Zorko KKK Krško

K1ž – starejše deklice

1. Neja Vodopivec KK Soške elektrarne

2. Katja Bengeri HRV

3. Živa Brglez BD Steklarna Hrastnik

4. Eva Alina Hočevar KK Simon

K1m starejši dečki

1. Vid Oštrbenk KKK Čatež

2. Štefan Božič KK Soške elektrarne

3. Lenart Burger KKK Tacen

C1m starejši dečki

1. Vid Oštrbenk KKK Čatež

2. Jaka Bernat KKK Tacen

3. Juš Javornik KK Simon

C1ž starejše deklice

1. Eva Alina Hočevar KK Simon

2. Neja Vodopivec KK Soške elektrarne

3. Katja Bengeri HRV

4. Manca Gosenca KKK Ljubljana

3xK1 starejše deklice

1. KK Soške elektrarne 3 (Neja Vodopivec, Sara Belinger, Živa Kurinčič)

2. KKK Čatež (Naja Pinterič, Hana Iljaš, Lea Volk)

3. BD Steklarna Hratsnik (Daša Grešak, Maja Avbelj, Živa Brglez)

3xK1 mlajše deklice

1. KKK Čatež (Naja Pinterič, Hana Iljaš, Lea Volk)

2. KK Simon (Gaja Bitenc, Brina Zupan, Zarja Turk)

3xK1 starejši dečki

1. BD Steklarna Hrastnik (Miha Planinc, Luka Oplotnik, Klemen Kavzar)

2. KK Soške elektrarne 1 (Miha Faganelj, Matevž Manfreda, Miha Rijavec)

3. KK Soške elektrarne 11 (Jan Šušmel, Žak Gomišček, Rok Bezeljak)

3xK1 mlajši dečki

1. KK Soške elektrarne 1 (Miha Faganelj, Matevž Manfreda, Miha Rijavec)

2. KK Soške elektrarne 2 (Vid Polenčič, Urban Gajšek, Jakob Šavli)

3. KKK Nivo Celje (Lovro Petek, Aljaž Marolt, Enej Petkovič)

3xC1 starejši dečki

1. KK Simon (Nejc Gradišek, Juš Javornik, Urban Novak)

2. KK Soške elektrarne 1 (Miha Faganelj, Miha Rijavec, Urban Gajšek)

3. KK Soške elektrarne 2 (Rok Bezeljak, Adam Križaj, Rok Boltar)